ŠTYRI ROKY PRE VAŠU RODINU

Uspokojiť potreby rodičov, ktorí hľadajú kvalitný detský nábytok za primeranú cenu je našim cielom už od roku 2011. Práve v tomto roku sme založili spoločnosť DETSKAPOSTEL, s.r.o.. O pohodlie Vašich detí sa teda staráme už viac ako štyri roky a stále nás to veľmi baví. Od konkurenčných obchodov sa okrem vždy garantovanej lepšej ceny, odlišujeme hlavne ústretovosťou a neúnavným nachádzaním cestičiek, ktorými sa Vám snažíme vyhovieť. Nakoľko vieme, že Vás deti dokážu naplno vyťažiť, vždy sme k dispozícii na telefóne, vďaka čomu sa nemusíte otravovať s kontaktným formulárom a sledovaním mailovej schránky kvôli odpovedi. Dokonca stačí keď nám prezvoníte. Zavoláme Vám späť.

Ste pre nás dôležití

Naozaj nás zaujíma ako sa Vaše deti cítia, keď dostanú novú posteľ – ako sa tešia a smejú. Preto sme zaviedli systém dopravy zadarmo, ktorú si zaslúžite fotkou Vašej rodinky s novým nábytkom zakúpeným v našom obchode. Získavame tým totiž niečo, čo nám pomáha posúvať sa ešte ďalej – spätnú väzbu. Tá je našou odmenou za usilovnú ale usmievavú prácu a to, že to baví aj Vás dokazuje aj naša facebook stránka. Viac ako 8 000 „páči sa mi“ už totiž o niečom skutočne svedčí.

Zdravie na prvom mieste

Už deti v škôlke sa učia, že spánok je dôležitý na regeneráciu celého tela. Kvalitná posteľ je teda jedným zo základných predpokladov nielen pohodlného odpočinku, ale aj správneho vývinu Vášho dieťaťa. Aby sme zabezpečili kvalitu a odolnosť našich postelí, spolupracujeme iba s európskymi výrobcami, ktorých produkty spĺňajú všetky normy stanovené EÚ.

Odolnosť a kvalita

Ako rodičia určite viete, čo všetko Vaše deti dokážu behom pár minút. Ich demolačné schopnosti sú naozaj unikátne, preto nič netreba nechať na náhodu. Na našom e-shope nájdete viac ako 2 000 druhov postelí, ktoré sú vyrobené z vysoko odolného masívu alebo ekologickej MDF či DTD dosky. Tieto materiály Vaše deti len tak ľahko nezničia a posteľ tak vydrží roky.

Spánkom to nekončí

Okrem postelí, v ktorých sme skutočná špička, ponúkame aj iné produkty z kategórie detského nábytku. Zhľadiska množstva sortimentu sme dnes lídrom na slovenskom trhu. Rozkladacie alebo poschodové postele, matrace, kočíky, detské koberce či tapety? Áno. Ani trampolína alebo iný detský nábytok nie je pre nás žiaden problém. Na našej stránke jednoducho zariadite celú detskú izbu a to všetko z pohodlia Vášho domova a za prijateľnú cenu. V našom obchode sme k Vám – našim zákazníkom vždy féroví a Vašu dôveru si vážime. Sklamať Vás teda neprichádza do úvahy.