Rozkladacie postele – Šetrite miesto i peniaze

Posteľ s prístelkou Max P2

Nie vždy je úplne možné dopriať deťom samostatné izby a samostatné postele. S takýmto problémom sa najčastejšie stretávame v bytoch, kedy je náš priestor značne obmedzený stenami. To však neznamená, že takýto problém nemá riešenie. Práve naopak možností máte hneď niekoľko. Okrem poschodových postelí pre vás máme aj rozťahovacie postele, respektíve postele rozkladacie. Rozkladacia posteľ už sama o sebe má množstvo výhod. Všeobecne ide o postele s prístelkou. Výhodou oproti poschodovým posteliam je rozhodne výška postele. Máme tak jedno lôžko mierne vyvýšené a druhé lôžko je v podstate prístelkou, ktorá poslúži ako plnohodnotná posteľ.

Šetrí miesto

Nielenže vám posteľ s prístelkou ponúkne možnosť dvoch lôžok, navyše ušetrí miesto v detskej izbe a vďaka svojím parametrom vám poskytuje aj úložný priestor, ktorý ocení každá domácnosť s deťmi. Veď miesta na hračky nikdy nie je dosť. Okrem toho, že samotná posteľ s prístelkou šetrí miesto, nejaké to miesto aj sama skrýva. Samozrejme, v závislosti od toho, aké veľké deti máte, vyberáte aj vhodné rozmery postele. Voľbou rozkladacej postele šetríte miesto i peniaze.

Posteľ s prístelkou Doblo borovica

Posteľ s prístelkou Doblo

Praktické a kreatívne

Okrem toho, že takýto druh postele poskytuje množstvo skrytých výhod, ponúka vám aj v skutku spektrum možností, ako kreatívne zladiť celú detskú izbu. Vďaka rôznym farbám, prvkom či rozmerom, môžete posteľ zladiť do rôznych štýlov či trendov, ktoré vás oslovia. Dnes to už dávno nie je iba o prírodnom dreve. Vyberať si môžete drevo ľubovoľného odtieňa, kvality či vzorovania. V ponuke nájdete množstvo detských verzií, no nájdete aj postele s prístelkou, ktoré potešia i mládež.

Pohodlie a kvalita

Pohodlie a posteľ. Tieto dva pojmy jednoducho musia byť pokope. Postele s prístelkou nie sú výnimkou. Netreba sa obávať, že častým rozkladaním by mohla utrpieť kvalita jedného či druhého lôžka. Rozkladacie postele sú na takúto manipuláciu stavané a ich používanie nijak nevplýva na pohodlie či kvalitu spánku, alebo samotnej konštrukcie.

Rozkladacia posteľ Mia 200x90 v bielej farbe

Rozkladacia posteľ Mia Biela 200×90

Pridajte komentár